Creative business people Achievement and Business Goal Success Concept.

Firma Mayer & Olsen to Centrum Wsparcia Biznesu, które powstało z myślą o stworzeniu miejsca w którym klienci otrzymają kompleksowe wsparcie i pomoc w prowadzeniu każdej działalności, z każdej branży.

Mayer & Olsen to miejsce w którym każdy klient może liczyć na wszelkie usługi związane z rozpoczęciem działalności, pomoc lub całkowite jej prowadzenie oraz konsultacje osób posiadających dogłębną wiedzę na temat prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej.

Naszym podstawowym celem jest utrzymanie jak najwyższego standardu usług oraz inwestycje w innowacje, które znacznie ułatwiają wzajemną komunikację i pracę z klientem.
businessman working with calculator and digital tablet with financial business strategy layer effect in office, bookkeeper and auditor concept.

Zakładanie własnego przedsiębiorstwa to ryzyko, które wiąże się z wieloma wyzwaniami oraz problemami. Zmieniające się przepisy oraz ich różne interpretacje, opracowanie odpowiedniej strategii kierowania przedsiębiorstwem, skrupulatne prowadzenie księgowości, zatrudnianie pracowników, planowanie, pozyskiwanie finansów i ciężka praca zmierzająca ku ciągłemu rozwojowi i pozyskiwaniu nowych klientów to tylko część obowiązków młodego przedsiębiorcy.

Nasze Centrum Wsparcia Biznesu tworzy grono wykwalifikowanych ekspertów z dziedziny prawa i przepisów finansowych, księgowych i podatkowych, wykwalifikowani biegli, rewidenci oraz audytorzy, którzy pomagają w rozwiązywaniu wielu problemów i ułatwiają podejmowanie korzystnych dla przedsiębiorstwa decyzji. Dzięki profesjonalnej obsłudze nasi klienci nie muszą martwić się o poprawne funkcjonowanie swojego biznesu, dzięki czemu mają czas na spełnienie oczekiwań swoich klientów.