Mayer & Olsen- idealny partner dla Twojego biznesu

Wspieramy biznes oferując kompleksowe usługi w dziedzinie finansów, prowadzenia działalności, księgowości oraz  kadr, płac i HR. Naszym podstawowym celem jest utrzymanie najwyższego standardu usług oraz inwestycje w innowacje, które znacznie ułatwiają wzajemną komunikację i pracę z klientem.

Wybierając biuro rachunkowe Mayer & Olsen otrzymują Państwo gwarancję wysokiej jakości, profesjonalne i rzeczowe podejście, a także spokój i wygodę na każdym etapie prowadzenia własnego biznesu.

księgowa trzymająca dokumenty

Mamy świadomość, że zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dziś od menedżerów szerokiej wiedzy nie tylko o rynku, ale również o sytuacji wewnątrz firmy. Biuro rachunkowe zapewnia rzetelne i sprawdzone informacje wspierając wiele biznesów. Od wielu lat działamy na rynku, poszerzamy wiedzę, zakres usług oraz usprawniamy komunikację z klientem. Oferujemy szeroki wachlarz usług wsparcia dla biznesu. Współpracujemy z małymi i średnimi podmiotami z wielu branż i sektorów.

Zakładanie własnego przedsiębiorstwa to ryzyko, które wiąże się z wieloma wyzwaniami oraz problemami. Zmieniające się przepisy oraz ich różne interpretacje, opracowanie odpowiedniej strategii kierowania przedsiębiorstwem, skrupulatne prowadzenie księgowości, zatrudnianie pracowników, planowanie, pozyskiwanie finansów i ciężka praca zmierzająca ku ciągłemu rozwojowi i pozyskiwaniu nowych klientów to tylko część obowiązków młodego przedsiębiorcy.

Nasze Centrum Wsparcia Biznesu tworzy grono wykwalifikowanych ekspertów z dziedziny prawa i przepisów finansowych, księgowych i podatkowych, wykwalifikowani biegli, rewidenci oraz audytorzy, którzy pomagają w rozwiązywaniu wielu problemów i ułatwiają podejmowanie korzystnych dla przedsiębiorstwa decyzji. Dzięki profesjonalnej obsłudze nasi klienci nie muszą martwić się o poprawne funkcjonowanie swojego biznesu, dzięki czemu mają czas na spełnienie oczekiwań swoich klientów i realizowanie własnych wizji rozwoju firmy.

 

Zaufaj profesjonalistom z Mayer & Olsen!

Kobieta z tabletem w biurze

Kompleksowa i profesjonalna obsługa księgowa, z której korzystam już od kilku lat. Wszystkie sprawy, nawet te najbardziej nietypowe, są rozwiązywane bardzo sprawnie, zaś same rozliczenia dokładne i terminowe. Biuro godne polecenia.

Sebastian Naleźniak
, Technical Solutions Poland

Biuro rachunkowe Mayer&Olsen świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości oraz płac. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością, terminowo i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Pracownicy biura odznaczają się wysokimi kompetencjami, dużym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, a także wysokim poziomem kultury osobistej, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby.

Lachezara Terzich
, Zarapharm Sp. z o.o.

Profesjonalizm, solidność, terminowość to cechy, które wyróżniają tą firmę. Zawsze można też liczyć na fachowe konsultacje nawet jeśli wykraczają poza zakres bieżącej obsługi, dzięki czemu znacznie więcej czasu poświęcić możemy na bieżącą działalność naszej Spółki. Wszystkie wymienione cechy sprawiają, że naszym zdaniem, można uznać Biuro Rachunkowe Mayer & Olsen za godnego zaufania i polecenia partnera biznesowego.

czarno-białe tło
Michał Konieczny
Prezes Zarządu Kancelarii Radców Prawnych "Statima" M. Rogowski, Ł. Sajdak S.k.

Firma Mayer & Olsen Rachunkowość. Doradztwo w Katowicach współpracuje z Kreatywną Agencją Reklamową WHOMADETHIS w Sosnowcu od stycznia 2016 roku. Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy wyróżniające Biuro rachunkowe Mayer & Olsen. Obsługa księgowa prowadzona jest z należytą starannością i w stosownych terminach. Z całym przekonaniem rekomenduję firmę Mayer & Olsen jako godnego zaufania partnera.

czarno-białe tło
Marcin Żmudzki
CEO WHOMADETHIS